Orphans Media (1.0.2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்
