Orphans Media (1.0.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Edit
te: మార్చు

en: Link
te: లింకు

en: Created
te: సృష్టితం
