Orphans Media (1.0.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Link
tr: Bağlantı

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Media
tr: Medya

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: Apply filters
tr: Filtreleri uygula
