Orphans Media (1.0.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Media
ug: مېدىيا
