Orphans Media (1.0.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: ID
ur: شناخت
