Orphans Media (1.0.2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Link
vi: Liên kết

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Media
vi: Phương tiện

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: Delete selected items
vi: Xoá các mục đã chọn

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
