Orphans Media (1.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Edit
ja: 編集

en: Link
ja: リンク

en: Filter
ja: フィルター

en: Media
ja: メディア

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: Media bundle
ja: メディアバンドル
