Orphans Media (1.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Type
pt: Tipo

en: Edit
pt: Editar

en: Link
pt: Ligação

en: Filter
pt: Filtro

en: Items per page
pt: Itens por página

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args
