OS Base - Drupal 9 Blank Theme (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: None
gl: Ningún

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Red
gl: Vermello

en: White
gl: Branco

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Shortcut icon settings
gl: Opcións de iconas de acceso rápido

en: wide
gl: grosa

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Sidebar background
gl: Fondo da barra lateral

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Title and slogan
gl: Título e lema

en: Header background top
gl: Fondo da parte superior da cabeceira
