OS Base - Drupal 9 Blank Theme (9.1.0) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Content
be: Змесціва

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Help
be: Дапамога

en: Core
be: Ядро

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Shortcut icon settings
be: Наладкі абразку

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Title and slogan
be: Назва і слоган
