OS Base - Drupal 9 Blank Theme (9.1.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: None
bg: Не

en: Help
bg: Справка

en: Core
bg: Ядро

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Messages
bg: Съобщения

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Blue
bg: Син

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Shortcut icon settings
bg: Настройки за икони

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
