OS Base - Drupal 9 Blank Theme (9.1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Content
hy: Պարունակություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Shortcut icon settings
hy: Դյուրանցման պատկերակի կարգավորումներ
