OS Base - Drupal 9 Blank Theme (9.1.0) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Content
sk: Obsah

en: None
sk: Žiadne

en: Help
sk: Pomoc

en: Core
sk: Jadro

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Text color
sk: Farba textu

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Messages
sk: Správy

en: Lines
sk: riadky

en: Red
sk: Červená

en: White
sk: Biela

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Shortcut icon settings
sk: Nastavenia ikony webu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan

en: Footer first
sk: Prvá pätička

en: Footer second
sk: Druhá pätička

en: Footer third
sk: Tretia pätička

en: Header background top
sk: Pozadie hlavičky horné
