OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Country
ro: Ţară

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Region
ro: Regiune

en: never
ro: nicioadă

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: Advanced
ro: Avansat

en: Desc
ro: Descendent

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Sort by
ro: Sortare după

en: in
ro: în

en: Languages
ro: Limbi

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: of
ro: din

en: An error has occurred.
ro: A apărut o eroare.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Displaying @start - @end of @total
ro: Afișare @start - @end din @total
