OSM Localities (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Country
ur: ملک

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Update
ur: تجدید

en: Region
ur: علاقہ

en: never
ur: کبھی نہیں

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Languages
ur: زبانیں

en: An error has occurred.
ur: ایک نقص پایا گیا ہے۔

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
