OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Action
es: Acción

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: API Key
es: Clave API

en: About
es: Acerca de
