OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: API Key
hu: API-kulcs

en: About
hu: Leírás

en: - Custom -
hu: - Egyedi -
