OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Action
is: Aðgerð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: API Key
is: API Lykill

en: About
is: Um
