OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: API Key
lt: API raktas

en: About
lt: Apie
