OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Action
ru: Действие

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: API Key
ru: Ключ API

en: About
ru: Информация
