OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Action
bg: Действие

en: - None -
bg: - Не -

en: Field
bg: Поле

en: Hostname
bg: Име на хост
