OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Action
da: Handling

en: - None -
da: - Ingen -

en: Field
da: Felt

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: API Key
da: API-nøgle

en: Custom Fields
da: Brugerdefinerede felter

en: About
da: Om

en: - Custom -
da: - Brugerdefinerede -
