OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Action
eo: Ago

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Field
eo: Kampo

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo
