OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Action
fi: Toiminto

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Field
fi: Kenttä

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: About
fi: Tietoja
