OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Field
fr: Champ

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Custom Fields
fr: Champs personnalisés

en: About
fr: À propos

en: %key is not valid element key.
fr: %key n'est pas un élément clé valide
