OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Action
hr: Akcija

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Field
hr: Polje

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: About
hr: Opis
