OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Action
id: Tindakan

en: - None -
id: - Tiada -

en: Field
id: Bidang

en: Hostname
id: Nama host

en: About
id: Tentang
