OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Action
jv: Aksi

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: About
jv: Ngenani
