OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Action
ku: کردار

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Field
ku: خانە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: About
ku: دەربارە
