OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Action
lv: Darbība

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Field
lv: Lauks

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: About
lv: Par
