OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Field
mn: Талбар

en: Hostname
mn: Хостийн нэр
