OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: About
ne: बारेमा
