OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Action
oc: Accion

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Field
oc: Camp

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: About
oc: A prepaus
