OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Action
pl: Akcja

en: - None -
pl: - Brak -

en: Field
pl: Pole

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: API Key
pl: Klucz API

en: About
pl: O stronie
