OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Action
fa: عملکرد

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Field
fa: میدان

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: About
fa: درباره
