OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Action
pt: Ação

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Field
pt: Campo

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: About
pt: Sobre
