OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Action
ro: Acțiune

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Field
ro: Câmp

en: API Key
ro: Cheie API

en: About
ro: Despre
