OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Action
sk: Akcia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Field
sk: Pole

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: API Key
sk: API Kľúč

en: About
sk: Informácie o
