OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Action
sv: Åtgärd

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Field
sv: Fält

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: API Key
sv: API-nyckel

en: About
sv: Om

en: Web Services
sv: Web tjänster
