OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Action
th: แอคชั่น

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: About
th: เกี่ยวกับ
