OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Action
tr: Eylem

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Field
tr: Alan

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: About
tr: Hakkında
