OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Action
vi: Thao tác

en: - None -
vi: - Không -

en: Field
vi: Trường

en: About
vi: Giới thiệu
