OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Action
hy: Գործողություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Field
hy: Դաշտ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն
