OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Action
sl: Akcija

en: Field
sl: Polje

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: About
sl: O modulu
