OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Action
ta: செயல்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Field
ta: புலம்

en: About
ta: பற்றி
