OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Action
uk: Дія

en: - None -
uk: - Немає -

en: Field
uk: Поле

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Custom Fields
uk: Нетипові поля

en: About
uk: Про модуль

en: Web Services
uk: Веб Сервіси

en: %key is not valid element key.
uk: %key недійсний ключ елемента.
