OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Field
ur: فیلڈ

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام
