OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Action
ar: إجراء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Field
ar: الحقل

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: About
ar: حول
