OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Action
az: Fəaliyyət

en: - None -
az: - heç nə -

en: Field
az: Sahə

en: Hostname
az: Host adı

en: About
az: Haqqında
