OS Tickets Webform Handler (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Action
be: Дзеянне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Field
be: Поле

en: Hostname
be: Імя хоста

en: API Key
be: Ключ API

en: About
be: Аб
